Masz pytania? Zadzwoń lub napisz:

EasyCopy S.C.

32-080 Zabierzów (k. Krakowa), ul. Słoneczna 26

Tel.: 12 378 34 38

Tel. kom.: +48 503 934 235

biuro@easycopy.pl

Odwiedź nas na:

EasyCopy

Dziękujemy za zainteresowanie i odwiedzenie naszej strony.  Siłą firmy EasyCopy jest doświadczenie, wysokie kwalifikacje pracowników, szybkość działania oraz szeroki zakres oferowanych usług, a także dobre ceny. Proponowane przez naszą firmę rozwiązania mają na celu obniżenie kosztów kopiowania i drukowania dokumentów, zarządzanie parkiem urządzeń biurowych, a także zwiększenie efektywności tego obszaru działania.

Nasza oferta to przede wszystkim kserokopiarki (nowe jak i używane, kolorowe i monochromatyczne), drukarki i niszczarki. Oferowane przez nas kserokopiarki i drukarki to przede wszystkim urządzenia cenionej na rynku marki Konica Minolta. Natomiast oferowane przez naszą firmę niszczarki to urządzenia produkowane przez niemiecką firmę HSM specjalizjącą się w tego rodzaju produkcji.

Świadczymy również usługi dzierżawy kserokopiarek, a także usługi poligraficzne: skanowanie, drukowanie i kopiowanie dokumentów, archiwizację i digitalizację dokumentów.

Głównym terenem naszej działalności jest województwo małopolskie ( Kraków, Bochnia, Myślenice, Nowy Sącz, Nowy Targ, Olkusz, Oświęcim, Tarnów, Wieliczka, Wadowice, Zakopane), jednak biorąc pod uwagę szybki rozwój firmy, obejmujemy swym zasięgiem obszar całej Polski współpracując z powodzeniem z wieloma klientami z innych obszarów kraju.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i do zadawania pytań. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.