Masz pytania? Zadzwoń lub napisz:

EasyCopy S.C.

32-080 Zabierzów (k. Krakowa), ul. Słoneczna 26

Tel.: 12 378 34 38

Tel. kom.: +48 503 934 235

biuro@easycopy.pl

Odwiedź nas na:

Rozwiązania dla poligrafii

Kserokopiarki dla drukarni

EasyCopy w swojej ofercie posiada dedykowane rozwiązania dla małych i średnich drukarni. Rozwiązania profesjonalnego druku wysokonakładowego, kolorowego jak i monochromatycznego. Proponowane urządzenia z powodzeniem realizują kompleksową obsługę samego druku jak i funkcje wykańczania, takie jak składanie, zszywanie, dziurkowanie.

Nasze urządzenia są przystosowane do dużych obciążeń w krótkich okresach czasu oraz ciągłej pracy w przeciwieństwie do zwykłych urządzeń departamentowych, których prędkości są zbliżone, ale konstrukcje nie pozwalają na ciągłą i bezawaryjną pracę.

Ta cecha jest niezmiernie cenna w przypadku zleceń koniecznych do zrealizowania z dnia na dzień. Naszym klientom z branży drukarskiej proponujemy umowy partnerskie, które zapewniają  ciągłość ruchu urządzeń, stałe i przewidywalne koszty wydruku oraz wykańczania. Dla  prawidłowych realizacji umów odpowiedzialny jest dedykowany opiekun i serwisant, którzy służą swoją pomocą i radą.

Klienci związani umowami mają zapewniony magazyn części zamiennych, magazyn materiałów eksploatacyjnych oraz urządzenia zastępcze na wypadek dłuższych przestojów w przypadku usuwania usterek wymagających sprowadzenia części z zagranicy.

W szczególnych wypadkach na życzenie klienta jesteśmy w stanie realizować  zlecenia na naszych urządzeniach  a gotowe prace wysyłać firmami kurierskimi, z którymi mamy wynegocjowane doskonałe stawki na przesyłki paczkowe i paletowe.

Dla naszych klientów z branży poligraficznej poszukujemy jednocześnie odbiorców końcowych oraz dostawców wysokiej jakości mediów jak papiery czy folie.

Zapraszamy Państwa do współpracy.