Masz pytania? Zadzwoń lub napisz:

EasyCopy S.C.

32-080 Zabierzów (k. Krakowa), ul. Słoneczna 26

Tel.: 12 378 34 38

Tel. kom.: +48 503 934 235

biuro@easycopy.pl

Odwiedź nas na:

Usługi poligraficzne

Usugi poligraficzne - Kopiowanie

Zakres naszych usług poligraficznych:

  • Kserokopie formaty od A6 do A0+ kolor/czarno białe na zwykłym papierze, kalce, folii, papierze kolorowym, papierach o podwyższonej gramaturze do 350 g/m2, papierze samoprzylepnym
  • Skanowanie dokumentów formaty od A6 do A0+ kolor/mono, zdigitalizowane dokumenty zapisujemy na pamięciach przenośnych, płytach CD, DVD, bądź wysyłamy na wskazany adres e-mail. Skanujemy dokumenty do plików *pdf, *tiff, *jpg, Istnieje możliwość skonwertowania skanowanego pliku tak, aby umożliwić późniejszą jego edycję w popularnych edytorach tekstu!
  • Druk cyfrowy: Materiały przeznaczone do wydruku przesyłane są do drukarek za pomocą danych komputerowych. Istnieje możliwość personalizacji elementów np. graficznych wchodzących w skład materiału przygotowywanego do wydruku. Druk cyfrowy charakteryzuje się szybkością wykonania materiałów przygotowanych do wydruku. Druk cyfrowy wykonujemy na papierze od 80 g/m2 do 300 g/m2, naklejkach, foliach prezentacyjnych, kalce, papierach ozdobnych np. zaproszenia, certyfikaty, dyplomy.
  • Digitalizacja dokumentów: polega na ucyfrowieniu dokumentów tradycyjnych drukowanych bądź też rękopisów, wprowadzane one są do komputera metodą skanowania. Następnie plik, który powstał w czasie procesu skanowania, może zostać poddany obróbce cyfrowej, po której stanie się np. w pełni edytowalnym plikiem tekstowym z możliwością edycji w popularnych edytorach tekstu.
  • Druk personalizowany: polega na dostosowaniu drukowanych materiałów pod kątem oczekiwań odbiorcy, przykładem mogą być dyplomy które mają jednakową szatę graficzną, jednak istnieje potrzeba wydrukowania z różnymi danymi osobowymi itp. Jest to niewątpliwie zaleta druku cyfrowego, która pozwala naszej firmie sprostać oczekiwaniom klientów.
  • Druk wielkoformatowy: stosowany głównie do produkcji banerów reklamowych bądź kopiowania dokumentacji technicznych (planów budowy itp.) Nowoczesny system kopiujący jaki posiada nasza firma pozwala na wykonywanie kopii wielkoformatowych kolorowych oraz czarno-białych. Istnieje również możliwość digitalizacji arkuszy wielkoformatowych. Wykonujemy również wysokiej jakości wydruki wielkoformatowe na papierze fotograficznym.